Mühle
Mühle Mühle Mühle Mühle

Mühle  (Vokietija)

Skustuvas R41 Grande

€ 45,00
Šiuo metu prekės nėra.

Naujas Mühle kompanijos atvirų šukų saugus skustuvas su ilgesne rankenėle. Saugus skustuvas su atviromis šukomis buvo sukurtas specialiai patyrusiems šlapio skutimosi gerbėjams. Šis naujos konstrukcijos modelis, turėdamas specialų skutimosi peiliuko kampą, leidžia naudoti gyvybingą, aštrią skutimosi techniką. Saugių skustuvų su uždaromis šukomis skutimosi peiliuko kampas gaunamas jį prispaudus viršutiniu dangteliu. Atviros šukos užtikrina, kad nuskusti barzdos šeriai ir puta pašalinama lengviau. Tai reiškia, kad ant skustuvo galvutės krašto nesikaupia likučiai.Tai novatoriško dizaino skustuvo galvutė, kurią taip pat ir lengviau valyti. Skutimosi rezultatas priklauso nuo barzdos augimo, jos tankio ir ilgio. Pasiekti optimalų rezultatą galima naudojant švelnesnius skutimosi peiliukus: Derby ar Personna. Skutantis su atvirų šukų saugiu skustuvu, jo nereikėtų spausti. Skutantis pagal plauko augimo kryptį, dažnai pakanka vieno karto ir nereikia antrą kartą skustis "prieš plauką". Odą reikia visą laiką ištempti. Šis atvirų šukų saugus skustuvas skirtas patyrusiems vyrams su tankesne, stipresne barzda arba tiems, kurie nori turėti trijų dienų barzdą. Skustuvo rankenėlė yra ilgesnė už R41 ir chromuota.

Matmenys: Skustuvo ilgis 107mm
Galvutės plotis 41mm
Svoris: 90g
Modelis: R 41 GRANDE
Sudrėkinkite barzdą, pageidautina su šiltu vandeniu, ir išmuilinkite ją kruopščiai su šepetėliu. Kuo ilgiau jūs tepsite su šepetėliu barzdą, tuo lengviau ir švelniau plaukai gali būti nuskusti. Jei įmanoma, naudokite labai veiksmingą drėkinamąjį skutimosi kremą ar muilą, nes tai leis ašmenims lengviau slysti oda. Įsitikinkite, kad kad skustuvo galvutė ir rankena yra tvirtai sujungtos viena su kita. Priveržkite rankenėlę tiek, kad ji atsisuktų be didelių pastangų. Tai užtikrina, kad ašmenys būna pakrypę reikiamu kampu. Dabar galite pradėti skustis. Laikykite skustuvą smailu kampu (apie 30°) į odą. Pradėkite skustis nuo skruostų ir švelniai laikydami leiskite skustuvui slysti per odą. Visada skuskite barzdą plaukų augimo kryptimi. Kai skutate kaklą, patemkite odą laisva ranka. Nenusiminkite dėl mažų įpjovimų ar įdrėskimų. Kai Jūs priprasite prie skustuvo, jų retai pasitaikys.

Prekių pristatymas Lietuvoje

 • siuntoms virš 50 eurų - pristatymas nemokamas!
   
 • siuntoms iki 50 eurų - pristatymo kaina pirkėjo adresu 3,63 €, arba pristatymas į LP Express terminalą 2,42 .Kada pristatys Jūsų užsakymą?

Jūsų nurodytu adresu, prekes per 1-2 darbo dienas pristatys patikima siuntų tarnyba LP Express arba įmonės atstovas.Pristatymo būdai:

 1. Siunta pristatoma Jūsų nurodytu adresu.

  Rinkitės šį būdą, jei galite nurodytu adresu laukti pašto kurjerio.

 2. Atsiimsiu prekes iš LP Express siuntų terminalo.

  Rinkitės šį būdą, jei norite laisvai planuotis savo dieną ir prekes norite atsiimti patys iš arčiausiai Jūsų esančio siuntų terminalo. Siuntų terminalai veikia visą parą. LPEXPRESS terminalai žemėlapyje

  Pastaba: Informacija apie pristatytą siuntą Jus pasieks SMS žinute ir/arba e-paštu. Saugokite šią informaciją, nes tai yra dėžutės, kurioje yra Jūsų siunta, raktas.

  Norėdami atsiimti siuntą iš LP Express siuntų terminalo, Jums reikia atlikti šiuos žingsnius:

  1. Atvykite prie paštomato, nurodyto SMS žinutėje.
  2. Palieskite terminalo ekraną.
  3. Ekrane pasirinkite „Atsiimti siuntą“.
  4. Suveskite abu gautuosius PIN kodus.
  5. Durelėms automatiškai atsidarius, pasiimkite Jums skirtą siuntą. Nepamirškite uždaryti durelių! Daugiau informacijos www.lpexpress.lt

Saugus atsiskaitymas!

Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite atsiskaityti:

 • Naudodamiesi internetine bankininkyste (paysera.lt sistema). Tai paprasta ir visiškai saugu!
   
 • Grynaisiais pinigais pristatymo metu (turėkite tikslią pinigų sumą, kuri nurodyta užsakyme).
   
 • Pervedant pinigus į MB Artomedia įmonės sąskaitą bet kurio banko skyriuje ar el. pavedimu.

Gavėjas: MB Artomedia
Gavėjo kodas: 302869399
Bankas: AB Swedbank
Banko kodas: 73000
Sąskaitos Nr.: LT477300010133103774
Suma apmokėjimui: Jūsų užsakymo suma eurais
Mokėjimo paskirtis: Jūsų užsakymo numeris

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas:

Įvertinimas: Blogas            Geras

Į žemiau esantį laukelį įveskite patikros kodą: