men-ü Skutimosi kremas 100ml
men-ü Skutimosi kremas 100ml men-ü Skutimosi kremas 100ml men-ü Skutimosi kremas 100ml men-ü Skutimosi kremas 100ml men-ü Skutimosi kremas 100ml

men-ü Skutimosi kremas 100ml

men-ü  (Anglija)

Kaina: 16,45 €
Iki 165 skutimųsi
Talpa: 100ml
Normaliai odai, Sausai odai
 
Šiuo metu prekės nėra.

Daug apdovanojimų gavęs men-u skutimosi kremas, dabar dar geresnis su patobulinta puta ir papildomu arbatmedžio aliejumi (tai natūralus antibakterinis antiseptikas).
men-u skutimosi kremas padeda apsaugoti nuo dėmių ir skutimosi bėrimo. Jis yra stiprios koncentracijos, turi savyje silikono tepalo, siekiant padėti užtikrinti optimalų skutimosi peiliukų slydimą. Papildomi drėkinantys priedai užkerta kelią odos išsausėjimui.
Naudojant šį skutimosi kremą, bus mažesnis pasipriešinimas peiliukų ašmenims (jie tarnaus ilgiau), mažiau spuogų, mažiau dirginimo. Naudojant profesionalų šlapią skutimąsi, oda yra mažiausiai pažeidžiama, ji nepleiskanoja ir nesausėja. Nusiskutus reikia veidą nuplauti vandeniu,nusausinkite rankšluosčiu. Užbaigti skutimosi procesą reikia men-u veido drėkinamuoju kremu (balzamas po skutimosi ir drėkinamasis kremas drauge).
Nors men-u skutimosi kremas gali būti naudojamas su arba be skutimosi šepetėlio - geri kirpėjai naudoja skutimosi šepetėlį, kad palengvintų optimalų skustimąsi. Visada naudokite aštrių ašmenų skutimosi peiliukus, juos reguliariai skalaukite šiltu vandeniu.

Talpa: 100ml
Odos tipas: Normaliai odai, Sausai odai
Modelis: SC100
Sudrėkinkite sritį, kurią skusitės šiltu vandeniu. Paspauskite 1-1,5 kartų priemonės į drėgną delną arba ant šepetėlio. Sukamaisiais judesiais sukurti puikias putas delne arba tiesiai ant skutimosi srities. Naudojant skutimosi kremą be skutimosi šepetėlio, paspauskite 1,5-2 kartus priemonės į šlapią delną ir patrinkite tarp abiejų šlapių delnų, kad suputotų. Tada ištepkite skutamą sritį. Nusiskutę nusiprauskite veida men-u veido prausikliu ir, nusausinę veidą, pasitepkite jį men-u veido drėkinamuoju kremu.

Prekių pristatymas Lietuvoje

 • siuntoms virš 100 eurų - pristatymas nemokamas!
 • siuntoms iki 100 eurų - pristatymo kaina į siuntų paštomatą 2,90 €. Pristatymas pirkėjo adresu 7,90 €

Kada pristatys Jūsų užsakymą?

Jūsų nurodytu adresu, prekes per 1-2 darbo dienas pristatys siuntų tarnyba arba įmonės atstovas. Dažniausiu atveju prekės pristatomos jau kitą darbo dieną, jeigu užsakymas padarytas iki 17 val.
Į miestų paštomatus prekės pristatomos ir šeštadieniais.


Pristatymo būdai:

 1. Atsiimsiu prekes iš siuntų paštomato.

  Rinkitės šį būdą, jei norite laisvai planuotis savo dieną ir prekes norite atsiimti patys iš arčiausiai Jūsų esančio siuntų paštomato. Siuntų paštomatai veikia visą parą.

  Pastaba: Informacija apie pristatytą siuntą Jus pasieks SMS žinute ir/arba e-paštu. Saugokite šią informaciją, nes tai yra dėžutės, kurioje yra Jūsų siunta, raktas.

  Norėdami atsiimti siuntą iš siuntų paštomato, Jums reikia atlikti šiuos žingsnius:

  1. Atvykite prie siuntų paštomato, nurodyto SMS žinutėje.
  2. Palieskite paštomato ekraną.
  3. Ekrane pasirinkite „Atsiimti siuntą“.
  4. Suveskite PIN kodą.
  5. Durelėms automatiškai atsidarius, pasiimkite Jums skirtą siuntą. Nepamirškite uždaryti durelių!

 2. Siunta pristatoma Jūsų nurodytu adresu.

  Rinkitės šį būdą, jei galite nurodytu adresu laukti pašto kurjerio.

Saugus atsiskaitymas!

Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite atsiskaityti:

 • Naudodamiesi šalies bankų interneto bankininkystės paslaugomis. Tai paprasta ir visiškai saugu! Už prekes Jūs mokate ne mūsų parduotuvėje, o jau pačioje internetinės bankininkystės sistemoje, saugiame banko serveryje.

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas:

Įvertinimas: Blogas            Geras

Į žemiau esantį laukelį įveskite patikros kodą: