Mühle Skustuvas ROCCA R 95
Mühle Skustuvas ROCCA R 95

Mühle Skustuvas ROCCA R 95

Mühle  (Vokietija)

Kaina: 115,00 €
Beržo tošis
Svoris: 80g
Nemokamas pristatymas!
 
Šiuo metu prekės nėra.

Nuostabiai paprasta, tačiau ypač vyriška: tai nauja gaminių serija ROCCA. Šiek tiek daugiau modernių ir ryškesnių skiriamųjų požymių nei kas yra žinoma iš MÜHLE. ROCCA serija yra pagaminta iš geriausio ir labai tvirto nerūdijančio plieno. Bet tai buvo verta pastangų: šie produktai yra ypač patvarūs ir tvirti.Satino arba šiek tiek matinė apdaila yra malonus akiai ir sukuria elegantišką vaizdą.

Naujas ROCCA produktų dizainas suteikia tolesnę galimybę tobulinti kitus klasikinius MÜHLE modelius. Pavadinimas ROCCA (italų pilis ar fortas) nurodo pačių geriausių medžiagų panaudojimą ir taip pat tai, kad MÜHLE produktai  bus naudojami visą gyvenimą ir dar daugiau.

ROCCA skustuvas negali būti mažiau ar daugiau vyriškas. Rankenėlės nepertraukiamos linijos padaro skustuvą tiek gražų, tiek praktišką. Dėka savo ergonomiškos formos ir paviršiaus struktūros rankenėlę patogu laikyti rankoje. Kaip sako žinovai: ji turi sukibimą. Naujas dizainas suteiks daugiau malonumo kasdieniniam skutimosi ritualui.

Medžiaga - beržo tošis. Tūkstančius metų beržo tošis buvo naudojama tam, kas šiandien gaminama iš sintetinių medžiagų. Įdomios tekstūros beržo tošis suteikia malonų, patogų ir šiltą skustuvo laikymą rankoje. Skustuvą lengva suimti, net kai jis šlapias, be to jį lengva prižiūrėti.

Skustuvo ilgis 105mm
Galvutės plotis 41mm

Svoris: 80g
Modelis: R 95
Sudrėkinkite barzdą, pageidautina su šiltu vandeniu, ir išmuilinkite ją kruopščiai su šepetėliu. Kuo ilgiau jūs tepsite su šepetėliu barzdą, tuo lengviau ir švelniau plaukai gali būti nuskusti. Jei įmanoma, naudokite labai veiksmingą drėkinamąjį skutimosi kremą ar muilą, nes tai leis ašmenims lengviau slysti oda. Įsitikinkite, kad kad skustuvo galvutė ir rankena yra tvirtai sujungtos viena su kita. Priveržkite rankenėlę tiek, kad ji atsisuktų be didelių pastangų. Tai užtikrina, kad ašmenys būna pakrypę reikiamu kampu. Dabar galite pradėti skustis. Laikykite skustuvą smailu kampu (apie 30°) į odą. Pradėkite skustis nuo skruostų ir švelniai laikydami leiskite skustuvui slysti per odą. Visada skuskite barzdą plaukų augimo kryptimi. Kai skutate kaklą, patemkite odą laisva ranka. Nenusiminkite dėl mažų įpjovimų ar įdrėskimų. Kai Jūs priprasite prie skustuvo, jų retai pasitaikys.

Prekių pristatymas Lietuvoje

 • siuntoms virš 100 eurų - pristatymas nemokamas!
 • siuntoms iki 100 eurų - pristatymo kaina į siuntų paštomatą 2,90 €. Pristatymas pirkėjo adresu 7,90 €

Kada pristatys Jūsų užsakymą?

Jūsų nurodytu adresu, prekes per 1-2 darbo dienas pristatys siuntų tarnyba arba įmonės atstovas. Dažniausiu atveju prekės pristatomos jau kitą darbo dieną, jeigu užsakymas padarytas iki 17 val.
Į miestų paštomatus prekės pristatomos ir šeštadieniais.


Pristatymo būdai:

 1. Atsiimsiu prekes iš siuntų paštomato.

  Rinkitės šį būdą, jei norite laisvai planuotis savo dieną ir prekes norite atsiimti patys iš arčiausiai Jūsų esančio siuntų paštomato. Siuntų paštomatai veikia visą parą.

  Pastaba: Informacija apie pristatytą siuntą Jus pasieks SMS žinute ir/arba e-paštu. Saugokite šią informaciją, nes tai yra dėžutės, kurioje yra Jūsų siunta, raktas.

  Norėdami atsiimti siuntą iš siuntų paštomato, Jums reikia atlikti šiuos žingsnius:

  1. Atvykite prie siuntų paštomato, nurodyto SMS žinutėje.
  2. Palieskite paštomato ekraną.
  3. Ekrane pasirinkite „Atsiimti siuntą“.
  4. Suveskite PIN kodą.
  5. Durelėms automatiškai atsidarius, pasiimkite Jums skirtą siuntą. Nepamirškite uždaryti durelių!

 2. Siunta pristatoma Jūsų nurodytu adresu.

  Rinkitės šį būdą, jei galite nurodytu adresu laukti pašto kurjerio.

Saugus atsiskaitymas!

Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite atsiskaityti:

 • Naudodamiesi šalies bankų interneto bankininkystės paslaugomis. Tai paprasta ir visiškai saugu! Už prekes Jūs mokate ne mūsų parduotuvėje, o jau pačioje internetinės bankininkystės sistemoje, saugiame banko serveryje.

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas:

Įvertinimas: Blogas            Geras

Į žemiau esantį laukelį įveskite patikros kodą: