Mühle Skustuvas TRADITIONAL R 89 Twist
Mühle Skustuvas TRADITIONAL R 89 Twist Mühle Skustuvas TRADITIONAL R 89 Twist Mühle Skustuvas TRADITIONAL R 89 Twist

Mühle Skustuvas TRADITIONAL R 89 Twist

Mühle  (Vokietija)

Kaina: 48,00 €
Svoris: 85g
Prekės išsiunčiamos kiekvieną darbo dieną!
 
Kiekis:   

Tradicinis saugus skustuvas su keičiamais peiliukais yra laikomas pirmu mechaniniu savęs skutimosi įrankiu. Mühle tai sujungia į mažą stebuklą tikslumo, ergonomikos ir grožio, sukurto ambicingam "šlapiam" skutimuisi. Rankenėlė pagaminta iš aukštos kokybės metalo, padengta chromu ir graviruota. Pridedama trumpa instrukcija ir vienas peiliukas.
Naujas Mühle saugus skustuvas mechaniškai tikslus ir labai funkcionalaus dizaino: skustuvo dangtelis yra prispaudžiamas sukant mažą ratuką rankenėlės gale. Uždaros šukos lieka tvirtai pritvirtintos prie rankenėlės. Panaudoti peiliukai saugiai nuimami bei pakeičiami naujais. R89 TWIST bus pasirinktas visų šlapio skutimosi mėgėjų, kurie nori šiek tiek sunkesnio modelio ir daugiau suderinto saugaus skustuvo. Šiam modeliui taip pat tinka laikikliai RHM SR ir SR RHM SET.
Skutimuisi su saugiu skustuvu reikalinga šiek tiek praktikos. Todėl odai reikia šiek tiek laiko priprasti prie skutimosi saugiu skustuvu.

Svoris: 85g
Matmenys: Skustuvo ilgis 107mm
Galvutės plotis 41mm
Rankenėlės skersmuo 14mm
Modelis: R 89 TWIST
Sudrėkinkite barzdą, pageidautina su šiltu vandeniu, ir išmuilinkite ją kruopščiai su šepetėliu. Kuo ilgiau jūs tepsite su šepetėliu barzdą, tuo lengviau ir švelniau plaukai gali būti nuskusti. Jei įmanoma, naudokite labai veiksmingą drėkinamąjį skutimosi kremą ar muilą, nes tai leis ašmenims lengviau slysti oda. Įsitikinkite, kad kad skustuvo galvutė ir rankena yra tvirtai sujungtos viena su kita. Priveržkite rankenėlę tiek, kad ji atsisuktų be didelių pastangų. Tai užtikrina, kad ašmenys būna pakrypę reikiamu kampu. Dabar galite pradėti skustis. Laikykite skustuvą smailu kampu (apie 30°) į odą. Pradėkite skustis nuo skruostų ir švelniai laikydami leiskite skustuvui slysti per odą. Visada skuskite barzdą plaukų augimo kryptimi. Kai skutate kaklą, patempkite odą laisva ranka. Nenusiminkite dėl mažų įpjovimų ar įdrėskimų. Kai Jūs priprasite prie skustuvo, jų retai pasitaikys.

Prekių pristatymas Lietuvoje

 • siuntoms virš 100 eurų - pristatymas nemokamas!  
 • siuntoms iki 100 eurų - pristatymo kaina į siuntų paštomatą 2,42 €. Pristatymas pirkėjo adresu 4,42 €


Kada pristatys Jūsų užsakymą?

Jūsų nurodytu adresu, prekes per 1-2 darbo dienas pristatys siuntų tarnyba arba įmonės atstovas. Dažniausiu atveju prekės pristatomos jau kitą darbo dieną, jeigu užsakymas padarytas iki 17 val.
Į miestų paštomatus prekės pristatomos ir šeštadieniais.


Pristatymo būdai:

 1. Atsiimsiu prekes iš siuntų paštomato.

  Rinkitės šį būdą, jei norite laisvai planuotis savo dieną ir prekes norite atsiimti patys iš arčiausiai Jūsų esančio siuntų paštomato. Siuntų paštomatai veikia visą parą.

  Pastaba: Informacija apie pristatytą siuntą Jus pasieks SMS žinute ir/arba e-paštu. Saugokite šią informaciją, nes tai yra dėžutės, kurioje yra Jūsų siunta, raktas.

  Norėdami atsiimti siuntą iš siuntų paštomato, Jums reikia atlikti šiuos žingsnius:

  1. Atvykite prie siuntų paštomato, nurodyto SMS žinutėje.
  2. Palieskite paštomato ekraną.
  3. Ekrane pasirinkite „Atsiimti siuntą“.
  4. Suveskite PIN kodą.
  5. Durelėms automatiškai atsidarius, pasiimkite Jums skirtą siuntą. Nepamirškite uždaryti durelių!

 2. Siunta pristatoma Jūsų nurodytu adresu.

  Rinkitės šį būdą, jei galite nurodytu adresu laukti pašto kurjerio.

Saugus atsiskaitymas!

Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite atsiskaityti:

 • Naudodamiesi šalies bankų interneto bankininkystės paslaugomis. Tai paprasta ir visiškai saugu! Už prekes Jūs mokate ne mūsų parduotuvėje, o jau pačioje internetinės bankininkystės sistemoje, saugiame banko serveryje.
   

Susijusios prekės

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas:

Įvertinimas: Blogas            Geras

Į žemiau esantį laukelį įveskite patikros kodą: