Mühle Kelioninis skutimosi komplektas RT 1 F
Mühle Kelioninis skutimosi komplektas RT 1 F Mühle Kelioninis skutimosi komplektas RT 1 F Mühle Kelioninis skutimosi komplektas RT 1 F Mühle Kelioninis skutimosi komplektas RT 1 F

Mühle Kelioninis skutimosi komplektas RT 1 F

Mühle  (Vokietija)

Kaina: 169,00 €
Prekės išsiunčiamos kiekvieną darbo dieną!
Nemokamas pristatymas!
 
Kiekis:   

Keliaukite stilingai! Kompaktiškas natūralios odos dėklas, pagamintas iš karvės odos, kuriame rasite išskirtinį skustuvą su keičiamomis Gillette® Fusion™ galvutėmis ir kelioninį skutimosi šepetėlį.

Vyriško ritualo vertas rinkinys ir aukščiausios klasės estetika net keliaujant. Odinis dėklas išsiskiria savo kokybe ir yra pagamintas regioninių gamintojų. Tai neapdorotos karvės odos dėklas, kuriam ilgaamžiškumo suteikia specialus apdirbimo metodas. Natūrali medžiaga visada yra maloni liesti, bet kartu išsaugo patvarumą ir ilgaamžiškumą.

Rinkinyje rasite išskirtinį skustuvą su keičiamomis galvutėmis ir chromuoto metalo detalėmis. Kompaktiškame odos dėkle taip pat telpa ir kelioninio tipo skutimosi šepetėlis - patogus laikyti ir malonus naudoti.

Vokietijoje pagamintas odinis dėklas yra kruopščiai apdirbtas ir priskiriamas aukščiausios kokybės produktams, ilgai išlaikantis savo natūralias savybes. Galimi nežymūs pakitimai, atsirandantys dėl naudojimo įtakos, arba natūraliai medžiagai būdingi randai. Rekomenduojame kartas nuo karto dėklą įtrinti odos priežiūrai skirtu tepalu, kad ilgai išlaikytumėte geriausias natūralios odos savybes.

Modelis: RT 1 F

Prekių pristatymas Lietuvoje

 • siuntoms virš 100 eurų - pristatymas nemokamas!
 • siuntoms iki 100 eurų - pristatymo kaina į siuntų paštomatą 2,90 €. Pristatymas pirkėjo adresu 4,42 €

Kada pristatys Jūsų užsakymą?

Jūsų nurodytu adresu, prekes per 1-2 darbo dienas pristatys siuntų tarnyba arba įmonės atstovas. Dažniausiu atveju prekės pristatomos jau kitą darbo dieną, jeigu užsakymas padarytas iki 17 val.
Į miestų paštomatus prekės pristatomos ir šeštadieniais.


Pristatymo būdai:

 1. Atsiimsiu prekes iš siuntų paštomato.

  Rinkitės šį būdą, jei norite laisvai planuotis savo dieną ir prekes norite atsiimti patys iš arčiausiai Jūsų esančio siuntų paštomato. Siuntų paštomatai veikia visą parą.

  Pastaba: Informacija apie pristatytą siuntą Jus pasieks SMS žinute ir/arba e-paštu. Saugokite šią informaciją, nes tai yra dėžutės, kurioje yra Jūsų siunta, raktas.

  Norėdami atsiimti siuntą iš siuntų paštomato, Jums reikia atlikti šiuos žingsnius:

  1. Atvykite prie siuntų paštomato, nurodyto SMS žinutėje.
  2. Palieskite paštomato ekraną.
  3. Ekrane pasirinkite „Atsiimti siuntą“.
  4. Suveskite PIN kodą.
  5. Durelėms automatiškai atsidarius, pasiimkite Jums skirtą siuntą. Nepamirškite uždaryti durelių!

 2. Siunta pristatoma Jūsų nurodytu adresu.

  Rinkitės šį būdą, jei galite nurodytu adresu laukti pašto kurjerio.

Saugus atsiskaitymas!

Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite atsiskaityti:

 • Naudodamiesi šalies bankų interneto bankininkystės paslaugomis. Tai paprasta ir visiškai saugu! Už prekes Jūs mokate ne mūsų parduotuvėje, o jau pačioje internetinės bankininkystės sistemoje, saugiame banko serveryje.

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas:

Įvertinimas: Blogas            Geras

Į žemiau esantį laukelį įveskite patikros kodą: