Mühle

Mühle  (Vokietija)

Skustuvas R 96 Rocca

€ 79,00
Nemokamas pristatymas
Šiuo metu prekės nėra.

Nuostabiai paprasta, tačiau ypač vyriška: tai nauja gaminių serija ROCCA. Šiek tiek daugiau modernių ir ryškesnių skiriamųjų požymių nei kas yra žinoma iš MÜHLE. ROCCA serija yra pagaminta iš geriausio ir labai tvirto nerūdijančio plieno. Bet tai buvo verta pastangų: šie produktai yra ypač patvarūs ir tvirti.Satino arba šiek tiek matinė apdaila yra malonus akiai ir sukuria elegantišką vaizdą.

Naujas ROCCA produktų dizainas suteikia tolesnę galimybę tobulinti kitus klasikinius MÜHLE modelius. Pavadinimas ROCCA ( italų pilis ar fortas) nurodo pačių geriausių medžiagų panaudojimą ir taip pat tai, kad MÜHLE produktai  bus naudojami visą gyvenimą ir dar daugiau.

ROCCA skustuvas negali būti mažiau ar daugiau vyriškas. Rankenėlės nepertraukiamos linijos padaro skustuvą tiek gražų, tiek praktišką. Dėka savo ergonomiškos formos ir paviršiaus struktūros rankenėlę patogu laikyti rankoje. Kaip sako žinovai: ji turi sukibimą. Naujas dizainas suteiks daugiau malonumo kasdieniniam skutimosi ritualui.

Juodos rankenėlės paviršiaus struktūra yra moderni ir šiuolaikinė. Dėl "medaus korio" formos, skustuvo rankenėlė ne tik puikiai apčiuopiama, bet ir išryškina  nerūdijančio plieno skustuvo satino apdailos akcentą.