Mühle Skustuvas TRADITIONAL R 41 Rosegold

Mühle Skustuvas TRADITIONAL R 41 Rosegold

Mühle  (Vokietija)

Kaina: 39,00 €
Svoris: 64g
Prekės išsiunčiamos kiekvieną darbo dieną!
 
Kiekis:   

Naujas Mühle kompanijos atvirų šukų saugus skustuvas. Saugus skustuvas su atviromis šukomis buvo sukurtas specialiai patyrusiems šlapio skutimosi gerbėjams. Šis naujos konstrukcijos modelis, turėdamas specialų skutimosi peiliuko kampą, leidžia naudoti gyvybingą, aštrią skutimosi techniką. Saugių skustuvų su uždaromis šukomis skutimosi peiliuko kampas gaunamas jį prispaudus viršutiniu dangteliu. Atviros šukos užtikrina, kad nuskusti barzdos šeriai ir puta pašalinama lengviau. Tai reiškia, kad ant skustuvo galvutės krašto nesikaupia likučiai.Tai novatoriško dizaino skustuvo galvutė, kurią taip pat ir lengviau valyti. Skutimosi rezultatas priklauso nuo barzdos augimo, jos tankio ir ilgio. Pasiekti optimalų rezultatą galima naudojant švelnesnius skutimosi peiliukus: Derby ar Personna. Skutantis su atvirų šukų saugiu skustuvu, jo nereikėtų spausti. Skutantis pagal plauko augimo kryptį, dažnai pakanka vieno karto ir nereikia antrą kartą skustis "prieš plauką". Odą reikia visą laiką ištempti. Šis atvirų šukų saugus skustuvas skirtas patyrusiems vyrams su tankesne, stipresne barzda arba tiems, kurie nori turėti trijų dienų barzdą. Skustuvo rankenėlė  chromuota rausvo aukso spalva.

Skustuvo ilgis 94mm
Galvutės plotis 41mm

Svoris: 64g
Modelis: R 41 ROSEGOLD
Sudrėkinkite barzdą, pageidautina su šiltu vandeniu, ir išmuilinkite ją kruopščiai su šepetėliu. Kuo ilgiau jūs tepsite su šepetėliu barzdą, tuo lengviau ir švelniau plaukai gali būti nuskusti. Jei įmanoma, naudokite labai veiksmingą drėkinamąjį skutimosi kremą ar muilą, nes tai leis ašmenims lengviau slysti oda. Įsitikinkite, kad kad skustuvo galvutė ir rankena yra tvirtai sujungtos viena su kita. Priveržkite rankenėlę tiek, kad ji atsisuktų be didelių pastangų. Tai užtikrina, kad ašmenys būna pakrypę reikiamu kampu. Dabar galite pradėti skustis. Laikykite skustuvą smailu kampu (apie 30°) į odą. Pradėkite skustis nuo skruostų ir švelniai laikydami leiskite skustuvui slysti per odą. Visada skuskite barzdą plaukų augimo kryptimi. Kai skutate kaklą, patempkite odą laisva ranka. Nenusiminkite dėl mažų įpjovimų ar įdrėskimų. Kai Jūs priprasite prie skustuvo, jų retai pasitaikys.

Prekių pristatymas Lietuvoje

 • siuntoms virš 100 eurų - pristatymas nemokamas!
 • siuntoms iki 100 eurų - pristatymo kaina į siuntų paštomatą 2,90 €. Pristatymas pirkėjo adresu 7,90 €

Kada pristatys Jūsų užsakymą?

Jūsų nurodytu adresu, prekes per 1-2 darbo dienas pristatys siuntų tarnyba arba įmonės atstovas. Dažniausiu atveju prekės pristatomos jau kitą darbo dieną, jeigu užsakymas padarytas iki 17 val.
Į miestų paštomatus prekės pristatomos ir šeštadieniais.


Pristatymo būdai:

 1. Atsiimsiu prekes iš siuntų paštomato.

  Rinkitės šį būdą, jei norite laisvai planuotis savo dieną ir prekes norite atsiimti patys iš arčiausiai Jūsų esančio siuntų paštomato. Siuntų paštomatai veikia visą parą.

  Pastaba: Informacija apie pristatytą siuntą Jus pasieks SMS žinute ir/arba e-paštu. Saugokite šią informaciją, nes tai yra dėžutės, kurioje yra Jūsų siunta, raktas.

  Norėdami atsiimti siuntą iš siuntų paštomato, Jums reikia atlikti šiuos žingsnius:

  1. Atvykite prie siuntų paštomato, nurodyto SMS žinutėje.
  2. Palieskite paštomato ekraną.
  3. Ekrane pasirinkite „Atsiimti siuntą“.
  4. Suveskite PIN kodą.
  5. Durelėms automatiškai atsidarius, pasiimkite Jums skirtą siuntą. Nepamirškite uždaryti durelių!

 2. Siunta pristatoma Jūsų nurodytu adresu.

  Rinkitės šį būdą, jei galite nurodytu adresu laukti pašto kurjerio.

Saugus atsiskaitymas!

Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite atsiskaityti:

 • Naudodamiesi šalies bankų interneto bankininkystės paslaugomis. Tai paprasta ir visiškai saugu! Už prekes Jūs mokate ne mūsų parduotuvėje, o jau pačioje internetinės bankininkystės sistemoje, saugiame banko serveryje.

Susijusios prekės

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas:

Įvertinimas: Blogas            Geras

Į žemiau esantį laukelį įveskite patikros kodą: