men-ü Matinis drėkinamasis veido kremas 100ml
men-ü Matinis drėkinamasis veido kremas 100ml

men-ü Matinis drėkinamasis veido kremas 100ml

men-ü  (Anglija)

Kaina: 21,45 €
Iki 120 panaudojimų
Talpa: 100ml
Riebiai odai
 
Šiuo metu prekės nėra.

men-u pateikia praktinį atsakymą į kasdienį odos blizgesį - tą patvirtina specialistai - naujas men-u matinis drėkinamasis kremas. Skirtingai nei moterys, vyrai turi storesnę odą, didesnių riebalinių liaukų (riebią veido odą) , veido plaukų ir tie, kurie skutasi reguliariai, jie turi didžiausią poreikį veiksmingam drėkinamąjam kremui. men-u matinis drėkinamasis kremas yra be naftos produktų(mažiau blizga oda) ir neturi aromatinių medžiagų (be alergenų - mažiau dirginimo rizikos), su riebalų sugėrikliais, kad padėtų kovoti su riebios odos sritimi, ypač aplink T-zoną. Sugėrikliai padaro odą matine, o drėkinamasis kremas yra lengvai absorbuojamas. Vitaminas E (tokoferolio acetatas) padeda kovoti su laisvaisiais radikalais, dėl kurių oda praranda kolageną ir odos elastingumą.
Itin koncentruota priemonė, todėl buteliuko užtenka 120 kartų .100ml stačiakampis juodas buteliukas yra stilingas ir kompaktiškas, puikiai telpa vonios spintoje ar kelioniniame krepšyje.

Talpa: 100ml
Odos tipas: Riebiai odai
Modelis: MM100
Pirmiausiai išbandykite tik pusę paspaudimo, nes priemonė stipriai koncentruota. Po vandens procedūrų ar tik veido prausimosi įsitikinkite, kad oda yra visiškai sausa ir tik tada tepkite kremą. men-u matinis drėkinamasis kremas gali būti naudojamas tiek dieną , tiek nakčiai, tiek po deginimosi saulėje. Panaudojus drėkinamąjį kremą, oda tampa atnaujinta, matinė, lygi ir tvirta.

Prekių pristatymas Lietuvoje

 • siuntoms virš 100 eurų - pristatymas nemokamas!
 • siuntoms iki 100 eurų - pristatymo kaina į siuntų paštomatą 2,90 €. Pristatymas pirkėjo adresu 7,90 €

Kada pristatys Jūsų užsakymą?

Jūsų nurodytu adresu, prekes per 1-2 darbo dienas pristatys siuntų tarnyba arba įmonės atstovas. Dažniausiu atveju prekės pristatomos jau kitą darbo dieną, jeigu užsakymas padarytas iki 17 val.
Į miestų paštomatus prekės pristatomos ir šeštadieniais.


Pristatymo būdai:

 1. Atsiimsiu prekes iš siuntų paštomato.

  Rinkitės šį būdą, jei norite laisvai planuotis savo dieną ir prekes norite atsiimti patys iš arčiausiai Jūsų esančio siuntų paštomato. Siuntų paštomatai veikia visą parą.

  Pastaba: Informacija apie pristatytą siuntą Jus pasieks SMS žinute ir/arba e-paštu. Saugokite šią informaciją, nes tai yra dėžutės, kurioje yra Jūsų siunta, raktas.

  Norėdami atsiimti siuntą iš siuntų paštomato, Jums reikia atlikti šiuos žingsnius:

  1. Atvykite prie siuntų paštomato, nurodyto SMS žinutėje.
  2. Palieskite paštomato ekraną.
  3. Ekrane pasirinkite „Atsiimti siuntą“.
  4. Suveskite PIN kodą.
  5. Durelėms automatiškai atsidarius, pasiimkite Jums skirtą siuntą. Nepamirškite uždaryti durelių!

 2. Siunta pristatoma Jūsų nurodytu adresu.

  Rinkitės šį būdą, jei galite nurodytu adresu laukti pašto kurjerio.

Saugus atsiskaitymas!

Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite atsiskaityti:

 • Naudodamiesi šalies bankų interneto bankininkystės paslaugomis. Tai paprasta ir visiškai saugu! Už prekes Jūs mokate ne mūsų parduotuvėje, o jau pačioje internetinės bankininkystės sistemoje, saugiame banko serveryje.

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas:

Įvertinimas: Blogas            Geras

Į žemiau esantį laukelį įveskite patikros kodą: